Egy újabb képregény-adaptáció készül, méghozzá a Star Wars filmek Jango Fettjének, Temuera Morrisonnak a közreműködésével. A színész egy Abin Sur nevű földönkívüli karaktert fog játszani a filmben, aki a Green Lantern Corps (ez egy intergalaktikus rendőrség) egyik tagja. A film főszereplője természetesen a Zöld Lámpás lesz, akinek a valódi neve Hal Jordan, és Ryan Reynolds fogja majd alakítani. Hal Jordan Temuera Morrison karakterétől kapja elvileg a gyűrűt, ami ebben a történetben fegyverként funkcionál (nyugodtan ki lehet javítani, totál nem vágom a Zöld Lámpás sztoriját, attól eltekintve, hogy egy TBBT részben Sheldon kapott egy ilyen szettet, és ahogy a gyűrűjét hozzáérintette a lámpáshoz, az világítani kezdett, vagy valami ilyesmi volt).
Tehát, Temuera Morrison a Latino Reviewnak elmondta, hogy ő már befejezte a forgatást (akik ismerik a történetet, tudják, hogy miért fejezte be ilyen hamar, aki pedig kíváncsi egy spoilerre, az jelölje ki a következő részt: Abin Sur akkor adja oda Hal Jordannek a gyűrűt, amikor ő már haldoklik, szóval Morrisonnak valószínűleg nem lesz sok szerepe), de megosztott néhány dolgot is a filmbéli jelenetével kapcsolatban (Figyelitek, hogy nincs többesszám?).
A jelenetet, amiben odaadom a gyűrűt Jordannek, együtt csináltuk (Reynolds és Morrison). A ruháink CGI-jal lesznek megcsinálva, mi pedig szürke ruhát viseltünk, amin ilyen cuccok vannak. Nagyon jó volt, és a Martin Campbell-lel (rendező) való munka is igazán nagyszerű volt.
Morrison a 2000-ben bemutatott Jég és föld közöttben is együtt dolgozott Campbell-lel. A Zöld Lámpás azonban egy teljesen másmilyen produkció lesz, Morrison sminkjét például 4-5 órán keresztül készítették. És mivel nagyon valószínű, hogy folytatása is lesz a filmnek, nem ez volt az utolsó alkalom, hogy túl kellett élnie a sminkprocedúrát.
Ugye tudjátok, hogy készül a filmhez folytatás is? A készítők azt akarják, hogy én is visszatérjek majd. Meg akarják mutatni a közönségnek, hogy hogyan lett a karakterem a Green Lantern Corps tagja.
A filmet 2011 júniusában fogják bemutatni, 2D-ben és természetesen 3D-ben is, Morrison és Reynolds mellett olyan színészek fognak még feltűnni benne, mint Blake Lively (Gossip Girl), Peter Sarsgaard (Egy lányról) és Mark Strong (Sherlock Holmes). A rendező pedig az a Martin Campbell, akinek többek között a Casino Royale-t (2006) és a Zorro legendáját (2005) köszönhetjük.
Ki mit szól az újabb képregény-adaptációhoz? Érdekel a véleményetek, hogy egyáltalán érdeklődik-e valaki a sztori iránt, vagy teljesen hidegen hagy mindenkit? Persze képek és előzetes nélkül még nehéz bármit is mondani róla, de azért hátha. 🙂
Megmondom… engem igazábol a “Zöld lámpás” sztorija nem nagyon érdekel:D:)
KedvelésKedvelés
És miért nem érdekel? Én Temuera Morrison miatt biztos meg fogom nézni, a Páros mellékhatást is csak miatta néztem meg. 😀 Azért a két percért, amikor látni lehetett 😉 De egyébként nem szeretem a képregényes filmeket.
KedvelésKedvelés
Én is miatta fogom megnézni XD Meg Mark Strong miatt, mert ő is nagy kedvenc 😛
KedvelésKedvelés
Bizony, Mark Strong miatt is megéri, annyira bírtam a Csillagporban Septimusként ^^
KedvelésKedvelés
Szerinted is? ^^ 😀 Én ott szerettem meg ^^ Jajj, imádom 😛
KedvelésKedvelés
Nagyon jól eltalálták a karaktert, de az összes testvér nagyon jó volt, főleg, ahogy irtották egymást. Persze Septimus volt a legügyesebb ^^
KedvelésKedvelés
Egyetértek 😀 Amúgy a Robin Hood-ot is csak miatta néztem meg 😛
KedvelésKedvelés
Jangot?? Én csak az AoTC-ban láttam mint szinész 😀
KedvelésKedvelés
Kicsit elkanyarodtunk a Temuera Morrison témától, Mark Strongról beszéltünk éppen, de Morrisonnak is van néhány híresebb szerepe: https://jedirend.com/stars/szineszek/temuera-morrison/
KedvelésKedvelés
oops nem figyeltem:D:D sry
KedvelésKedvelés